Číšnické kasírky

Kožené číšnické kasírky

Elegantní číšnické kasírky pro profesionální obsluhu.

Naše kvalitní číšnické kasírky jsou navrženy speciálně pro číšníky a servisy. Kožené číšnické kasírky mají praktické oddělení na bankovky, mince a účtenky, usnadňují práci v restauraci. Stylový design a trvanlivý materiál číšnických kasírek zaručují spokojenost vašich zaměstnanců i hostů. 

Výhody našich číšnických kasírek, peněženek:

  • Elegantní design:  Číšnické kasírky nejenže plní svůj účel, ale také vypadají skvěle. Jejich stylový vzhled zaujme vaše hosty.
  • Praktické oddělení: Oddělení na bankovky, mince a účtenky usnadní manipulaci s penězi. Číšníci budou mít ve svých kasírkách, peněženkách všechno přehledně na jednom místě.
  • Trvanlivý materiál: Naše číšnické kasírky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které odolávají každodennímu používání.

Nechte se přesvědčit kvalitou našich číšnických kasírek! 

9 položek celkem
Číšnická kasírka wild fashion 4u pravá kůže černá
412,40 Kč bez DPH
499 Kč

Velká kožená kasírka pro barmany a číšníky wild fashion 4u v černé barvě. Pravá kvalitní prošívaná kůže. Až sedm přihrádek na bankovky, velká kapsa na mince.

Kód: MD-1988 BLACK
Kasírka Guru Leather brown
Kasírka Guru Leather brown
Momentálně nedostupné
412,40 Kč bez DPH
499 Kč

Velká kožená kasírka pro barmany a číšníky GURU LEATHER v hnědé barvě. Pravá kvalitní prošívaná kůže. Až sedm přihrádek na bankovky, velká kapsa na mince. Snadné otevírání...

Kód: G-1785 LIGHT BROWN
Kasírka Guru Leather tmavá hnědá
412,40 Kč bez DPH
499 Kč

Velká kožená kasírka pro barmany a číšníky GURU LEATHER v tmavě hnědá. Pravá kvalitní prošívaná kůže. Až sedm přihrádek na bankovky, velká kapsa na mince. Snadné otevírání...

Kód: G-1785 DARK BROWN
Kasírka Wild Fashion brown
412,40 Kč bez DPH
499 Kč

Velká kožená kasírka pro barmany a číšníky WILD FASHION4U v hnědé barvě. Pravá kvalitní prošívaná kůže. Až sedm přihrádek na bankovky, velká kapsa na mince.

Kód: NDM-999
Kasírka Wild Fashion wine
412,40 Kč bez DPH
499 Kč

Velká kožená kasírka pro barmany a číšníky WILD FASHION4U ve vínové barvě. Pravá kvalitní prošívaná kůže. Až sedm přihrádek na bankovky, velká kapsa na mince.

Kód: NDM-999 R/BROWN
Číšnická kasírka pragati fashion pravá kůže černá md-1989
453,72 Kč bez DPH
549 Kč

Velká kožená kasírka pro barmany a číšníky pragati fashion v černé barvě. Pravá kvalitní prošívaná kůže. Až sedm přihrádek na bankovky, velká kapsa na mince.

Kód: MD-1989 BLACK
Kasírka pragati black
Kasírka pragati black
Skladem (>5 ks)
742,98 Kč bez DPH
899 Kč

Velká kožená kasírka pro barmany a číšníky pragati fashion v černé barvě. Pravá kvalitní prošívaná kůže. Až sedm přihrádek na bankovky, velká kapsa na mince.

Kód: YDM-1988 BLACK
Kožená kasírka - černá 1988
825,62 Kč bez DPH
999 Kč

Velká kožená kasírka pro barmany a číšníky HUNTERS v černé barvě. Pravá kvalitní prošívaná kůže. Až sedm přihrádek na bankovky, velká kapsa na mince.

Kód: BHT 1988 BLACK
Kožená kasírka - tan 1988
825,62 Kč bez DPH
999 Kč

Velká kožená kasírka pro barmany a číšníky HUNTERS v světle hnědé barvě. Pravá kvalitní prošívaná kůže. Až sedm přihrádek na bankovky, velká kapsa na mince.

Kód: BHT 1988 TAN
Objednávka nad 999 Kč ZDARMA
Objednejte si za 999 Kč a máte od nás dopravu zdarma!
Zasíláme na Slovensko, do Polska a Německa
Balíček Vám rádi zašleme i na Slovensko, do Polska a Německa prostřednictvím Zásilkovny.